Villi-Cup koulu 12/2013 tulokset

Tervetuloa Villeihin Painottuneet -sivuston järjestämään Villi-Cupiin kouluratsastuksen merkeissä! Kilpailut järjestetään 30.12.2013 ja viimeinen osallistumispäivä on 28.12.2013. Villi-Cupin osallistujilta ei vaadita VRL-tunnusta tai seuraa eikä osallistuvaa hevostakaan tarvitse rekisteröidä mihinkään.

Ratsastaja saa tuoda jokaiseen luokkaan enintään 10 ratsua ja yksi ratsu saa osallistua kahteen luokkaan. Jokaiseen luokkaan otetaan rajattomasti osallistujia, joten kaikki mahtuvat varmasti mukaan.

Osallistuminen lähetetään osoitteeseen n.tuire@gmail.com otsikolla Villi-Cup koulu alla olevassa muodossa. Luokkaotsikon muodolla ei ole merkitystä ja osallistumiseen ei kuulu mitään tageja.

luokka
ratsastaja - ratsu

Luokat

luokka 1. helppo C
luokka 2. helppo B
luokka 3. helppo A
luokka 4. vaativa B
luokka 5. vaativa A
luokka 6. Prix St Georges
luokka 7. Intermediate I
luokka 8. Intermediate II
luokka 9. Grand Prix

Tulokset päivitetty 02.01.2014 kello 10.33

luokka 1. helppo C 38 osallistujaa
1. Larissa - Ephrata
2. yersinio - Duren Sokol
3. Tinúvel - Synnöve 5594
4. yersinio - Duren Amelon
5. vrieng. - Disadvantage xx
6. Jannica - A.D. Nicholas
7. Tinúvel - Breandan Miss Gofer
8. Tinúvel - DD Easnadh
9. vrieng. - Hendrik
10. Tinúvel - DD Blythe
11. Larissa - Missin Appeal
12. yersinio - Duren Vairea
13. yersinio - Cultis v.d. Duren
14. Tinúvel - Silentium Amoris 5594
15. Tinúvel - Lodewijk 5594
16. yersinio - Wilna DLK
17. yersinio - Avaera v.d. Duren
18. Jannica - Mr Know It All
19. Jannica - A.D. Emmaliina
20. Jannica - WA Dash Color
21. Tinúvel - Fallen Angel al Daydream ox
22. yersinio - Cadillac v.d. Duren
23. Larissa - Ellionor Af
24. yersinio - Guess v.d. Duren
25. Larissa - K.B. Suomineito
26. Jannica - A.D. Sugar Honey
27. vrieng. - Afje SWE
28. vrieng. - KL Vekara
29. Tinúvel - B Quirky Ion
30. Tinúvel - DD Arrhythmia
31. yersinio - Alycia v.d. Duren
32. Jannica - Hugo
33. Tinúvel - Amor Vincit Omnia
34. Jannica - A.D. Oliver Twist
35. Jannica - A.D. Ocean Eleven
36. Jannica - Little Pepper
37. Larissa - Tou Mon
38. Jannica - All Around AD

luokka 2. helppo B 56 osallistujaa
1. Jannica - A.D. Magic Phantom
2. Larissa - Melina Haraq Ox
3. mori-mori - Oh So Wondersome
4. vrieng. - Så Småningom SWE
5. mori-mori - Rotten Skeletor
6. Tinúvel - DD Nimue
7. yersinio - Dorien v.d. Duren
8. Tinúvel - Pompei RUS
9. Larissa - TR Chanson Glow
10. Jannica - Moonlight
11. yersinio - Zabetta Rewa
12. Larissa - Ellionor Af
13. Larissa - Galadier II
14. mori-mori - Bayou Banshee
15. yersinio - Guess v.d. Duren
16. mori-mori - Trick the Blonde
17. mori-mori - Damn Insane
18. Tinúvel - Miss Murderous
19. vrieng. - Kaitsja Katki EST
20. Larissa - Meine Traum
21. Jannica - Blue Skipper AD
22. yersinio - Oistjaar v.d. Duren
23. yersinio - Chennye's Rheanne
24. Tinúvel - Snidget
25. mori-mori - Dirty Daydream
26. Tinúvel - Iron Nicolette al Daydream ox
27. Jannica - A.D. Emma's Olympian
28. mori-mori - Maserati Mistral
29. Larissa - K.B. Kuningasidea
30. Jannica - Marshmallow AD
31. Jannica - A.D. Emma's Red Pepper
32. Jannica - Pretty Dancer
33. Tinúvel - Kólbra frá Daydream
34. Larissa - K.B. Suomineito
35. Larissa - Ce's Londonbirdie
36. yersinio - Vianka von Lion
37. yersinio - Bullet v.d. Oorlog
38. Tinúvel - Helmur '10
39. mori-mori - Irish Treasure
40. vrieng. - BK Tyttebær Syltetøy
41. vrieng. - Hovin Jarru
42. yersinio - CHR Sha Aisha
43. Larissa - Ephrata
44. vrieng. - Pirunkorven Villimies
45. mori-mori - Chacha Charlanta
46. yersinio - Duren Dulce
47. Larissa - Nokomis of Riley
48. Jannica - A.D. Hot Spot
49. Tinúvel - Rella frá Peikonjoki
50. Mintsu - Sweet n' Rotten
51. Tinúvel - Like the Never-Ending Sun P
52. Tinúvel - Priida EST
53. Jannica - A.D. Castle Calamity
54. yersinio - Duren Uskana
55. Jannica - A.D. Sugar Babe
56. vrieng. - Pikku Raamikas

luokka 3. helppo A 51 osallistujaa
1. Larissa - TR Chanson Glow
2. mori-mori - Maserati Mistral
3. Tinúvel - Afrikan 5594
4. yersinio - Zabetta Rewa
5. mori-mori - Damn Inkspot
6. Jannica - A.D. Drella's Dream
7. Larissa - Galadier II
8. Tinúvel - Nymfadora II
9. Tinúvel - DD Daniil
10. Jannica - Picobello
11. yersinio - Chennye's Rheanne
12. yersinio - Dorien v.d. Duren
13. mori-mori - Trickster
14. mori-mori - Purrrfect Sunbirrrd
15. mori-mori - Chacha Charlanta
16. mori-mori - Irish Treasure
17. mori-mori - Perfect Chaos
18. Jannica - Wayfaring Vebea
19. yersinio - Bullet v.d. Oorlog
20. Jannica - Tella
21. Jannica - A.D. Peek-A-Boo
22. Mintsu - Sweet n' Rotten
23. mori-mori - Oh So Wondersome
24. mori-mori - Bayou Banshee
25. Jannica - Dashantic AD
26. Tinúvel - DD Scarecrow
27. Jannica - A.D. Jan Rascal
28. Tinúvel - DD Durmuş Perişde
29. yersinio - Duren Dulce
30. Jannica - AAM Zamell Eclipse
31. yersinio - Duren Uskana
32. Tinúvel - DD Missile Kid
33. Marie - White As Snow
34. Tinúvel - DD Sparrow
35. yersinio - CHR Sha Aisha
36. mori-mori - Spotted Illusion
37. Cinnamon - Brume Du Soir
38. Tinúvel - Vampire Heart 5594
39. Larissa - Ce's Londonbirdie
40. Larissa - Meine Traum
41. Larissa - Nokomis of Riley
42. Tinúvel - DD Supervillain
43. Jannica - Maybeline
44. Larissa - Kocham Cie
45. Jannica - A.D. Magnificient Rock
46. Larissa - Melina Haraq Ox
47. Tinúvel - DD Gerald
48. Destiny - Dunsthof Kendall
49. yersinio - Duren Vairea
50. yersinio - Vianka von Lion
51. yersinio - Oistjaar v.d. Duren

luokka 4. vaativa B 33 osallistujaa
1. Larissa - Kocham Cie
2. yersinio - Pontiac v.d. Duren
3. mori-mori - Damn Inkspot
4. yersinio - Renault v.d. Swan
5. mori-mori - Spotted Illusion
6. yersinio - Prada van de Kjeld
7. mori-mori - Trickster
8. yersinio - Vulcanus v.d. Duren
9. Tinúvel - Pleitesia Ion
10. mori-mori - Why So Skinflint
11. yersinio - Duren Rody
12. yersinio - Luxorius Silk
13. Jannica - Nuttin Better
14. yersinio - Janta v.d. Duren
15. mori-mori - Marriage to Die For
16. Tinúvel - Suprant Jazz
17. yersinio - Ditmer v.d. Duren
18. yersinio - Tjaard
19. mori-mori - Perfect Chaos
20. yersinio - Cuicait v.d. Duren
21. Jannica - Cavina Nemo
22. mori-mori - Skeletons in the Closet
23. Jannica - A.D. Ansa
24. Jannica - Akomeus Zeus
25. Cinnamon - Brume Du Soir
26. vrieng. - Fredrika
27. Jannica - A.D. Ewa
28. Tinúvel - Suprant Moira
29. mori-mori - Purrrfect Sunbirrrd
30. vrieng. - Odine Belv
31. Jannica - Accordian
32. Jannica - A.D. Princess Fiona
33. vrieng. - Bad guys go everywhere

luokka 5. vaativa A 13 osallistujaa
1. yersinio - Noir Casper DC
2. yersinio - Karinka of Djinn
3. yersinio - Oldfinion Bellamy
4. yersinio - Rebekah Z4
5. yersinio - Oldfinion Sinata
6. yersinio - Duren Cupid
7. yersinio - Duren Calvino
8. yersinio - Wiepkje
9. yersinio - Oester
10. Jannica - Drømmegutten
11. yersinio - Oldsfell' s Myneyn
12. Tinúvel - Suprant Jazz
13. Jannica - The Great Spirit

luokka 6. Prix St Georges 12 osallistujaa
1. Tinúvel - Universo 5594
2. yersinio - Duren Yuna
3. Tinúvel - GH's Custodio
4. yersinio - VF Steela
5. Jannica - Stormy's King
6. yersinio - Pemberleyn Solie
7. yersinio - Duren Oliver
8. yersinio - Rodney SIX
9. yersinio - Sieze v.d. Djoehem
10. yersinio - Zierda fan Nytskart
11. yersinio - Regent SS
12. Jannica - Ventik ox

luokka 7. Intermediate I 12 osallistujaa
1. Tinúvel - Universo 5594
2. yersinio - Oldfinion Dampen
3. Jannica - Hopearinteen Tico ox
4. yersinio - Dontare
5. yersinio - Kamilla
6. Jannica - Kashmir Zhivage ox
7. yersinio - Oldfinion Donys
8. yersinio - Duren Anektode
9. yersinio - Tevean Sina
10. yersinio - Sieze v.d. Djoehem
11. yersinio - Zierda fan Nytskart
12. Tinúvel - GH's Custodio

luokka 8. Intermediate II 7 osallistujaa
1. yersinio - VF Steela
2. yersinio - Rodney SIX
3. yersinio - Pemberleyn Solie
4. yersinio - Regent SS
5. yersinio - Duren Oliver
6. yersinio - Duren Yuna
7. Jannica - Zazico

luokka 9. Grand Prix 9 osallistujaa
1. wishmaster - Deception Hexen
2. Marie - Brianne Yest
3. yersinio - Oldfinion Donys
4. yersinio - Kamilla
5. yersinio - Tevean Sina
6. wishmaster - Suprant Cissy
7. yersinio - Oldfinion Dampen
8. yersinio - Duren Anektode
9. yersinio - Dontare