Villi-Cup koulu 11/2013 tulokset

Tervetuloa Villeihin Painottuneet -sivuston järjestämään Villi-Cupiin kouluratsastuksen merkeissä! Kilpailut järjestetään 30.11.2013 ja viimeinen osallistumispäivä on 28.11.2013. Villi-Cupin osallistujilta ei vaadita VRL-tunnusta tai seuraa eikä osallistuvaa hevostakaan tarvitse rekisteröidä mihinkään.

Ratsastaja saa tuoda jokaiseen luokkaan enintään 10 ratsua ja yksi ratsu saa osallistua kahteen luokkaan. Jokaiseen luokkaan otetaan rajattomasti osallistujia, joten kaikki mahtuvat varmasti mukaan.

Osallistuminen lähetetään osoitteeseen n.tuire@gmail.com otsikolla Villi-Cup koulu alla olevassa muodossa. Luokkaotsikon muodolla ei ole merkitystä ja osallistumiseen ei kuulu mitään tageja.

luokka
ratsastaja - ratsu

Luokat

luokka 1. helppo C
luokka 2. helppo B
luokka 3. helppo A
luokka 4. vaativa B
luokka 5. vaativa A
luokka 6. Prix St Georges
luokka 7. Intermediate I
luokka 8. Intermediate II
luokka 9. Grand Prix

Tulokset päivitetty 01.12.2013 kello 21.54

luokka 1. helppo C 83 osallistujaa
1. Ainsku - Violin Girl
2. Hydro - R.T. Elliott
3. Saila - Elm Dhelia
4. scandic stables - Monsters Kill
5. Takku - Nele 2782
6. Miia - G.S. Cocowell
7. scandic stables - Fallout FU
8. Jannica - A.D. Ocean Eleven
9. Takku - Solaug S.H. Praunjet
10. Ibbe - Gwalch Anghristine
11. Takku - Svanjoné S.H. Peyton
12. Alexandra - Misty frá Lysingur
13. Larissa - Ellionor Af
14. Ibbe - Juvenile Godess Sip
15. Takku - Odina 2782
16. Ibbe - Fame's Divine Estasy
17. Takku - GL Freja
18. Takku - Kristjan
19. Saila - Elm Divyá
20. Mila Santanen - Zbawca
21. Ainsku - Blue Sky
22. Jannica - All Around AD
23. Larissa - Emmanuel SWE
24. Jannica - A.D. Emmaliina
25. Tiiki - Rhegenant Nuk
26. Jannica - Little Pepper
27. Ainsku - Sir Henry
28. Takku - Eelia HE
29. Jannica - A.D. Nicholas
30. Takku - Hallzé 2782
31. Larissa - Carbonara's Edge Pass
32. Jannica - WA Dash Color
33. Ainsku - Asdurf
34. Jannica - Mr Know It All
35. Ainsku - Planetium Xero
36. Saila - Adelman Cecilia
37. Ibbe - Within the Light Sip
38. Mila Santanen - Reckless Kirby
39. Miia - Lentotähden Supermies
40. Ainsku - Eldur frá Skóginum
41. scandic stables - Side By Side
42. Ainsku - Almost Louer II
43. Miia - G.S. Superman
44. Larissa - K.B. Kuningasidea
45. Saila - Hassel Swabah HAD
46. Saila - Mehtälän Hilma
47. scandic stables - Angelina Aurer
48. Miia - Saaga frá Susikallio
49. Ibbe - Rue de la Sienne
50. Hydro - Comoros
51. Ibbe - Gwalch Cryn Alis
52. Miia - Floveringin Fatima
53. Ainsku - White Bloom
54. Mila Santanen - Taffeltoff
55. Miia - Hailey
56. Ainsku - Lady Ballerina
57. Larissa - Missin Appeal
58. scandic stables - Peace Begins W/ Smile
59. Ibbe - Hocus Efernity
60. Larissa - Tou Mon
61. scandic stables - Carlos Midnight
62. Miia - Kingston Calypso
63. Teemu - Mini Now
64. scandic stables - Lindsay Undam
65. Mila Santanen - Bella de la Rosa
66. Larissa - Ephrata
67. Ainsku - Sjémélan Mílasgot
68. Larissa - Nokomis of Riley
69. Takku - Ifortedes 2782
70. Charola - Willdacknerhoff LAC
71. scandic stables - Romantic Beginning SH
72. scandic stables - Anarchy In My Mind
73. scandic stables - World Traveller
74. Ibbe - Despicable Me Sip
75. Saila - Horatio v. Hardell
76. Saila - Degradatie
77. Hydro - Criminal Case
78. Takku - Olmus 2782
79. Jannica - A.D. Oliver Twist
80. Ibbe - Jiggly Fredrica
81. Jannica - Hugo
82. Larissa - Carbonara's Atmosphere
83. Jannica - A.D. Sugar Honey

luokka 2. helppo B 100 osallistujaa
1. Miia - Kingston Calypso
2. Ibbe - Royal Entertainment
3. Saila - Elm Dhelia
4. Miia - Endless GUI
5. Miia - Floveringin Fatima
6. Miia - Raindrop Roswell
7. Mila Santanen - Baillie Darling
8. Ibbe - Dedwydd Uchelfryd
9. Larissa - Melina Haraq ox
10. Ainsku - X Cellamona
11. scandic stables - Anarchy In My Mind
12. Takku - Natalia 2782
13. Larissa - Emmanuel SWE
14. scandic stables - Angelina Aurer
15. Ibbe - Juvenile Godess Sip
16. Heppa - E.A. Princess Bella
17. Larissa - K.B. Kuningasidea
18. Venttu - Miss Manga
19. Larissa - Missin Appeal
20. Miia - Hailey
21. Mila Santanen - Mini Diamond
22. Tiiki - Tibria Top Time
23. Ariela - Winegar
24. scandic stables - World Traveller
25. mori-mori - Maserati Mistral
26. Jannica - A.D. Emma's Red Pepper
27. Jannica - Pretty Dancer
28. Jannica - A.D. Sugar Babe
29. Takku - Rashara
30. Mila Santanen - LR's Melkoinen Salla
31. Ainsku - Little Giant
32. Hydro - R.T. Ratatouille
33. Mila Santanen - Mister Haddock
34. Larissa - Ce's Londonbirdie
35. Jannica - Moonlight
36. Takku - Meddwl Darllenydd 2782
37. Ainsku - Linnahovin Jokeri
38. Mila Santanen - Jøranian DE
39. Takku - Kaljas
40. Miia - Saaga frá Susikallio
41. Takku - Ocaron Husaar
42. Hydro - R.T. Angelica
43. Ainsku - Tolanus De Bias
44. Jannica - A.D. Magic Phantom
45. Larissa - Galadier II
46. Jannica - A.D. Emma's Olympian
47. Ibbe - Gwalch Lladdwr
48. Tiiki - Rhegenant Nuk
49. Larissa - Nokomis of Riley
50. Takku - Amélie's Raindancer
51. Jannica - Marshmallow AD
52. Jannica - A.D. Hot Spot
53. Saila - Adelman Cecilia
54. mori-mori - Irish Treasure
55. Tiiki - Villahaan Huisma
56. Mila Santanen - Secondary Mercy
57. Ariela - Lenja frá Askar
58. Larissa - TR Chanson Glow
59. Ibbe - Gwalch Anghristine
60. Heppa - Takapiha's Barbie Girl
61. Saila - Elm Divyá
62. Takku - Printsessi Hädävale
63. Ibbe - Noble Void Sip
64. Ibbe - Despicable Me Sip
65. Mila Santanen - Dunkel Bisschen
66. scandic stables - Romantic Beginning SH
67. Ainsku - Florida's Star Squashen
68. Ainsku - Wishper II
69. Mila Santanen - Dead's Witch-Hunt
70. Jannica - Blue Skipper AD
71. scandic stables - Peace Begins W/ Smile
72. Miia - Böse Juwel
73. Ariela - Susikallion Suukkosuu
74. Saila - Degradatie
75. Hydro - Leviathan
76. Miia - G.S. Party Alarm
77. Miia - G.S. Cocowell
78. Larissa - Ephrata
79. mori-mori - Oh So Wondersome
80. Takku - Gliarny's Flicka
81. Takku - Cedion Seren Aeryn
82. Ainsku - Blue Sky
83. Ainsku - Quellen ox
84. Miia - Hopearinteen Eemil
85. Mila Santanen - Zanzauthen Biu
86. Ibbe - Gwalch Cryn Alis
87. Tiiki - Nokitarina
88. Ainsku - Eldur frá Skóginum
89. Saila - Mehtälän Hilma
90. Saila - Horatio v. Hardell
91. Mila Santanen - Hilmaluodon Eevertti
92. scandic stables - Finona RHS
93. Ariela - Felicia v. Moons
94. Takku - E During Drafly
95. Jannica - A.D. Castle Calamity
96. Ibbe - Rue de la Sienne
97. Heppa - Krathim Kry
98. Hydro - Dolan Eliza DF
99. Ibbe - Gwalch Lloyd
100. Ainsku - Little Prince

luokka 3. helppo A 91 osallistujaa
1. mori-mori - Damn Inkspot
2. Hydro - Ilo-Formula
3. Heppa - Ritarin Ajaton
4. mori-mori - Oh So Wondersome
5. Mila Santanen - Rexona
6. Miia - Arizona Aragorn
7. scandic stables - Lignify W!
8. Mila Santanen - Kat's Criminal Crush
9. Mila Santanen - Chinook's Whyalla
10. Ibbe - Gwalch Lloyd
11. Takku - E During Drafly
12. mori-mori - Trickster
13. Miia - Susikallion Salattu Toive
14. Ainsku - Oswold Catmandoo Dri
15. Mila Santanen - Frosted Freedom
16. Jannica - A.D. Jan Rascal
17. Takku - Amélie's Raindancer
18. Mila Santanen - Esperance Mérida
19. Takku - Meddwl Darllenydd 2782
20. Ainsku - Tolanus De Bias
21. Ibbe - Dedwydd Uchelfryd
22. Miia - Böse Juwel
23. Hydro - R.T. Bataillon
24. Mila Santanen - Artiikin Ilotuikku
25. iiki - Villahaan Huisma
26. Jannica - A.D. Drella's Dream
27. Ainsku - Seffy
28. Tiiki - Nokitarina
29. Larissa - TR Chanson Glow
30. scandic stables - Cirion Amrothos
31. Ibbe - Noble Void Sip
32. Hydro - Divine Seoras
33. mori-mori - Spotted Illusion
34. Mila Santanen - Colourful Rainbow
35. Jannica - Picobello
36. Venttu - Don't Panic
37. Hydro - Mary’s Dorabella
38. Takku - Rashara
39. Mila Santanen - Katherine Ann
40. Jannica - Maybeline
41. Jannica - A.D. Magnificient Rock
42. Miia - Raindrop Roswell
43. Ainsku - Solidia
44. Jannica - Tella
45. Miia - Hopearinteen Eemil
46. Larissa - Ce's Londonbirdie
47. Ariela - Fame’s Yessica
48. Hydro - R.T. Dominica
49. Ibbe - Poniniemen Star Sapphire
50. Ainsku - X Cellamona
51. Ariela - Inky Pinky
52. Ariela - Amal Ghaliya LAC
53. scandic stables - Finona RHS
54. Jannica - A.D. Peek-A-Boo
55. Heppa - Beautiful Ocean
56. Tiiki - Tibria Top Time
57. Jannica - Dashantic AD
58. Larissa - Melina Haraq ox
59. Ibbe - Gwalch Lladdwr
60. Heppa - T.H. Bastella
61. Miia - Abdullah FIN
62. Jannica - AAM Zamell Eclipse
63. Takku - Cedion Seren Aeryn
64. Jasmin - Morgensolen
65. Miia - QL Lopez
66. Takku - Natalia 2782
67. Takku - Printsessi Hädävale
68. mori-mori - Maserati Mistral
69. mori-mori - Purrrfect Sunbirrrd
70. Jannica - Wayfaring Vebea
71. Ibbe - Royal Entertainment
72. Larissa - Galadier II
73. Ainsku - Little Giant
74. Takku - Kaljas
75. Hydro - Didaktik
76. Ariela - Alegren Nukkumatti
77. Takku - Gliarny's Flicka
78. mori-mori - Irish Treasure
79. Heppa - Night Star
80. Ainsku - Avalanche
81. Miia - Endless GUI
82. Alexandra - A.M. Snowflakes
83. Tiiki - Sebastián Oquesto
84. mori-mori - Perfect Chaos
85. Larissa - Meine Traum
86. Miia - G.S. Party Alarm
87. Takku - Ocaron Husaar
88. Miia - Fatima Royal GUS
89. Ariela - Note Rewa
90. Ainsku - Jonas
91. Heppa - T.A. Maatiainen

luokka 4. vaativa B 57 osallistujaa
1. Mila Santanen - Breezy Nip-Nap
2. Miia - Böse Juwel
3. mori-mori - Spotted Illusion
4. Takku - Humour Kabottzé 2782
5. Jannica - A.D. Princess Fiona
6. mori-mori - Purrrfect Sunbirrrd
7. mori-mori - Perfect Chaos
8. Takku - Jilohna 2782
9. Miia - Susikallion Salattu Toive
10. Miia - QL Lopez
11. Mila Santanen - Rägby's Rinaldo
12. Jannica - Cavina Nemo
13. Hydro - Petrarchan Angel
14. Tiiki - Sebastián Oquesto
15. Ainsku - Jonas
16. Takku - Kadotettu Leijonanosa
17. Hydro - Ilo-Formula
18. Mila Santanen - Kings Calinka
19. Miia - Fatima Royal GUS
20. Heppa - Dream Price
21. Jannica - Akomeus Zeus
22. Heppa - Full Moon
23. Miia - Alegre's Todara ox
24. Ainsku - Solidia
25. Takku - Taraco Lydleld
26. Ariela - Lemondrop HILL!
27. mori-mori - Damn Inkspot
28. Venttu - Picobello
29. Miia - Abdullah FIN
30. Takku - Ideal Funky-Monkey 2782
31. Heppa - Fast Dancer
32. Takku - ES Rosmaria
33. Venttu - Little Shakira
34. Jannica - A.D. Ansa
35. Hydro - RV’s Ode to Love ox
36. Ariela - Ce’s Rawenna
37. Ariela - Arielan Pikkupissis
38. Miia - Arizona Aragorn
39. Ainsku - Champion II
40. Mila Santanen - Miss Windy
41. Ainsku - Movie Of Melinda
42. Jannica - Accordian
43. Mila Santanen - Dirty Diana
44. Takku - Tiffyl Shilona
45. Venttu - Lisa's flora
46. Hydro - Choreography
47. Takku - Annwyl RAD
48. Hydro - Genre Bleu
49. Takku - Don Boreal
50. Jannica - A.D. Ewa
51. Jannica - Nuttin Better
52. mori-mori - Trickster
53. Ainsku - Oswold Catmandoo Dri
54. Ariela - Remember Me DAL
55. Ibbe - Poniniemen Star Sapphire
56. Heppa - Dazzling Diamond
57. Ariela - Koivumäen Salarakas

luokka 5. vaativa A 16 osallistujaa
1. Ariela - La Da Dee
2. Heppa - Royal Winner
3. Ainsku - Champion II
4. Jannica - Drømmegutten
5. Takku - Meremia
6. Takku - Messa 2782
7. Jannica - De Coon
8. Venttu - Twisty Legend
9. Ainsku - Movie Of Melinda
10. Venttu - Promising Light
11. Jannica - The Great Spirit
12. Ariela - Ygritte PM
13. Takku - Vaal
14. Venttu - Coomer II
15. Takku - Vaimustunud
16. Miia - Alegre's Todara ox

luokka 6. Prix St Georges 4 osallistujaa
1. Ainsku - Saint More
2. Jannica - Ventik ox
3. Jannica - Stormy's King
4. Jannica - Kashmir Zhivage ox

luokka 7. Intermediate I 14 osallistujaa
1. Maya - Catherine
2. Takku - Knapsteeri
3. Takku - Pärli Viira
4. Takku - Kapral
5. Jannica - Hopearinteen Tico ox
6. Takku - Galmias 2782
7. Jannica - Zazico
8. Takku - Hapukapsas 2782
9. Takku - G.Igav 2782
10. Takku - Hupst 2782
11. Heppa - Perfect Dream
12. Ainsku - Saint More
13. Takku - Lustlik 2782
14. Takku - Mantinea

luokka 8. Intermediate II 16 osallistujaa
1. Maya - Acheron
2. Takku - Kapral
3. Jannica - Zazico
4. Maya - Cobalt II
5. Maya - Catherine
6. Takku - Pärli Viira
7. Takku - Lustlik 2782
8. Takku - Hapukapsas 2782
9. wishmaster - Deception Hexen
10. Takku - Galmias 2782
11. Takku - G.Igav 2782
12. wishmaster - Suprant Cissy
13. Takku - Hupst 2782
14. Hydro - El Capitán
15. Takku - Knapsteeri
16. Takku - Mantinea

luokka 9. Grand Prix 8 osallistujaa
1. Marie - Brianne Yest
2. wishmaster - Deception Hexen
3. Maya - Acheron
4. Maya - Cobalt II
5. Ainsku - Wake Up World
6. Venttu - Silver Star
7. wishmaster - Suprant Cissy
8. Hydro - El Capitán