Villi-Cup koulu 08/2014 tulokset

Tervetuloa Villeihin Painottuneet -sivuston järjestämään Villi-Cupiin kouluratsastuksen merkeissä! Kilpailut järjestetään 30.08.2014 ja viimeinen osallistumispäivä on 28.08.2014. Villi-Cupin osallistujilta ei vaadita VRL-tunnusta tai seuraa eikä osallistuvaa hevostakaan tarvitse rekisteröidä mihinkään.

Ratsastaja saa tuoda jokaiseen luokkaan enintään 10 ratsua ja yksi ratsu saa osallistua kahteen luokkaan. Jokaiseen luokkaan otetaan rajattomasti osallistujia, joten kaikki mahtuvat varmasti mukaan.

Osallistuminen lähetetään osoitteeseen n.tuire@gmail.com otsikolla Villi-Cup koulu * alla olevassa muodossa. Luokkaotsikon muodolla ei ole merkitystä ja osallistumiseen ei kuulu mitään tageja.

luokka
ratsastaja - ratsu

* Halutessaan jokaiseen Villi-Cupiin voi osallistua myös yhdellä sähköpostilla ja tällöin otsikoksi tulee laittaa Villi-Cup. Eri lajien osallistumiset on tärkeää erotella selkeästi (lajin mukaiset väliotsikot on hyvä tapa), koska esimerkiksi rataesteillä ja muut lajit -kutsussa on molemmissa luokka 5. 80 cm ja tällöin pelkästään luokittain eroteltu osallistuminen ei takaa, että osallistuminen menee oikeaan lajiin.

Luokat

luokka 1. helppo D
luokka 2. helppo C
luokka 3. helppo B
luokka 4. KN Special
luokka 5. helppo A
luokka 6. vaativa B
luokka 7. vaativa A
luokka 8. Intermediate I
luokka 9. Grand Prix

Osallistujat päivitetty 30.08.2014

luokka 1. helppo D 13 osallistujaa
1. Mette - Sapphire Snow
2. Mette - Rock Like Jiroko
3. Tuire N. - Tuikun Iines
4. Tuire N. - Tuikun Liina
5. Tuire N. - Tuikun Nooa
6. Mette - Feline Felicity
7. Mette - Ninni
8. Tuire N. - Tuikun Armoton
9. Jannica - Myrsky-Tuuli
10. Tuire N. - Mörkövaaran Majuri
11. Tuire N. - Tuikun Maarika
12. Mette - Andora
13. Mette - Lorenzo

luokka 2. helppo C 32 osallistujaa
1. Mette - Pikku Tikkunekku
2. Tuire N. - Tuikun Nooa
3. Jannica - Mad About You AD
4. Tuire N. - Tuikun Armoton
5. Jannica - Oll Ways de Jax AD
6. Jannica - Muumilaakson Ona
7. Tuire N. - Tuikun Liina
8. Raena - Ever So Clever
9. Jannica - Sugar Balance AD
10. Carida - Bolarosa
11. Tuire N. - Tuikun Maarika
12. Jannica - Ocean Olivia AD
13. Mette - Zynische Adder
14. Mette - Rock Like Jiroko
15. Mette - Ninni
16. Mette - Sapphire Snow
17. Jannica - Hugo
18. Tuire N. - Tuikun Iines
19. Mette - Lorenzo
20. Mette - Saanan Sopusointu
21. Mette - Feline Felicity
22. Tuire N. - Mörkövaaran Majuri
23. Mila - Taffeltoff
24. Carida - Jessi Linna
25. Jannica - Lina's Lottery AD
26. Mette - Andora
27. Mila - Joogin Ketjureaktio
28. Jannica - Little Sunshine
29. Mila - Vaahterapolun Tuju-Soppa
30. Jannica - Ruususen Franksiz
31. Jannica - Baltic Kira AD
32. Mette - Pink Ink

luokka 3. helppo B 32 osallistujaa
1. Mette - Floveringin Ropsvarka
2. Mila - Zanzauthen Biu
3. Mila - LR's Melkoinen Salla
4. Mila - Mister Haddock
5. Raena - Ever So Clever
6. Mila - Tuulen Reissu
7. Jannica - Niemelnotkon Gitte
8. Carida - Bolarosa
9. Iisa - Tiilikan Burbery
10. Jannica - A.D. Lill of Feril
11. Jannica - Tornseglare HIP
12. Iisa - Dwalin
13. Mila - K.B. Murheenkryyni
14. Jannica - Within Temptation
15. Jannica - P.P. Prite Moonlight
16. Vanamo - Suviyön Suudelma
17. Carida - Mirellens
18. Jannica - Scoopy Doo
19. Mila - Hilmaluodon Eevertti
20. Jannica - A.D. Hot Spot
21. Mila - P.O. Vikarasti
22. Mette - Saanan Sopusointu
23. Jannica - A.D. Soffy's Don Amour
24. Mila - K.B. Huhupuhe
25. Mette - Delilah
26. Jannica - A.D. Jepan Nalle Puh
27. Mila - Foxbridge Shangri-La
28. Mette - Pink Ink
29. Mette - Pikku Tikkunekku
30. Mila - Dunkel Bisschen
31. Jannica - A.D. Lyffs Leonard
32. Mette - Zynische Adder

luokka 4. KN Special 17 osallistujaa
1. Iisa - Guyliner GG
2. Jannica - P.P. Sonwite
3. Mette - Danielle
4. Jannica - A.D. Ocean Diamond
5. Jannica - A.D. Magnificient Rock
6. Mette - Kermatoffee
7. Jannica - Dashantic AD
8. Jannica - Marshmallow AD
9. Jannica - Angel's Limited Edition
10. Jannica - Tella
11. Jannica - A.D. Peek-A-Boo
12. Iisa - Wrap it hard
13. Jannica - A.D. Castle Calamity
14. Mette - Rapaschero
15. Mette - Liisu Loviise
16. Jannica - A.D. Jan Rascal
17. Iisa - Bad Liar

luokka 5. helppo A 44 osallistujaa
1. Mila - Esperance Mérida
2. Jannica - A.D. Mathilda
3. Carida - Rodrigos
4. Carida - Milania
5. Jannica - Corona's French Flame
6. Jannica - P.P. Sonwite
7. Miivi - Kukkiksen Katinkulta
8. Iisa - Santo's Narnia
9. Vanamo - Sugar Sparkle
10. Mila - Regained Desiree
11. Mette - Heldehaftig Nevelvlek
12. Mila - Ryste Den Ud
13. Iisa - Guyliner GG
14. Mila - Chinook's Whyalla
15. Mila - Moana's Gwendora
16. Minnin - Roosan Kukka
17. Iisa - Wrap it hard
18. Jannica - Dashantic AD
19. Jannica - A.D. Ocean Diamond
20. Iisa - Bad Liar
21. Jannica - A.D. Peek-A-Boo
22. Iisa - Celia Cara
23. Jannica - Mixed Max
24. Mila - Artiikin Ilotuikku
25. Iisa - Candy's Hattara
26. Carida - Laroosa
27. Mila - Ryant II
28. Mette - Rapaschero
29. Mette - Liisu Loviise
30. Jannica - A.D. Magnificient Rock
31. Mette - Danielle
32. Jannica - A.D. Lilla Camilla
33. Mette - Kermatoffee
34. Carida - Pelkotila
35. Iisa - Dwalin
36. Mila - Katherine Ann
37. Carida - Athós
38. Jannica - TT's Cassette
39. Mette - Larissa WT
40. Carida - Mirellens
41. Iisa - Wulgatzo R
42. Minnin - Nicetime Miracle
43. Iisa - Tiilikan Burbery
44. Carida - Gulliver

luokka 6. vaativa B 36 osallistujaa
1. Jannica - A.D. Lilla Camilla
2. Miivi - Kukkiksen Katinkulta
3. Iisa - Santo's Narnia
4. Mila - Breezy Nip-Nap
5. Mette - Larissa WT
6. Jannica - TT's Cassette
7. Iisa - Candy's Hattara
8. Jannica - A.D. Royal Fortune
9. Jannica - A.D. Mathilda
10. Jannica - A.D. Silver King
11. Minnin - Nicetime Miracle
12. Mila - K.B. Susitanssi
13. Carida - Pelkotila
14. Iisa - Celia Cara
15. Carida - Gulliver
16. Carida - Milania
17. Carida - Rodrigos
18. Carida - Athós
19. Mila - Rägby's Rinaldo
20. allu - Apache Clouds
21. Carida - San Antonio
22. Mette - Maximus II
23. Mette - Mr. Champ
24. Iisa - Fix Me Sensation
25. Mette - Albertina Alena
26. Iisa - Wulgatzo R
27. Jannica - Mixed Max
28. Jannica - Feril
29. Mette - Heldehaftig Nevelvlek
30. Jannica - Corona's French Flame
31. Jannica - Hopearinteen Valor
32. Jannica - Hopearinteen Magic Nute
33. Mila - Kings Calinka
34. Carida - Laroosa
35. Mila - Brendon Best Friend
36. Minnin - Roosan Kukka

luokka 7. vaativa A 13 osallistujaa
1. allu - Charm Up
2. Mette - Mr. Champ
3. Carida - San Antonio
4. Jannica - De Coon
5. Jannica - Hopearinteen Valor
6. Carida - Don Ferdinand
7. Jannica - The Great Spirit
8. Iisa - Fix Me Sensation
9. Jannica - Stormy's King
10. Jannica - Vandal Caramel
11. Carida - Oliviasa
12. Mette - Albertina Alena
13. Mette - Maximus II

luokka 8. Intermediate I 8 osallistujaa
1. Carida - Jetstream
2. Mette - Rina van de Rostel
3. Carida - Oliviasa
4. Mette - Ganesh Grigio
5. Jannica - Hopearinteen Tico ox
6. Carida - Don Ferdinand
7. allu - Luciano II
8. Jannica - Late

luokka 9. Grand Prix 5 osallistujaa
1. Mette - Ganesh Grigio
2. Jannica - Late
3. Jannica - Hopearinteen Tico ox
4. Carida - Jetstream
5. Mette - Rina van de Rostel