Villi-Cup koulu 01/2014 tulokset

Tervetuloa Villeihin Painottuneet -sivuston järjestämään Villi-Cupiin kouluratsastuksen merkeissä! Kilpailut järjestetään 30.01.2014 ja viimeinen osallistumispäivä on 28.01.2014. Villi-Cupin osallistujilta ei vaadita VRL-tunnusta tai seuraa eikä osallistuvaa hevostakaan tarvitse rekisteröidä mihinkään.

Ratsastaja saa tuoda jokaiseen luokkaan enintään 10 ratsua ja yksi ratsu saa osallistua kahteen luokkaan. Jokaiseen luokkaan otetaan rajattomasti osallistujia, joten kaikki mahtuvat varmasti mukaan.

Osallistuminen lähetetään osoitteeseen n.tuire@gmail.com otsikolla Villi-Cup koulu alla olevassa muodossa. Luokkaotsikon muodolla ei ole merkitystä ja osallistumiseen ei kuulu mitään tageja.

luokka
ratsastaja - ratsu

Luokat

luokka 1. helppo D
luokka 2. helppo C
luokka 3. helppo B
luokka 4. KN Special
luokka 5. helppo A
luokka 6. vaativa B
luokka 7. vaativa A
luokka 8. Intermediate I
luokka 9. Grand Prix

Tulokset päivitetty 03.02.2014 kello 09.56

luokka 1. helppo D 1 osallistuja
1. yersinio - Avaera v.d. Duren

luokka 2. helppo C 19 osallistujaa
1. Jannica - WA Dash Color
2. yersinio - Guess v.d. Duren
3. yersinio - Avaera v.d. Duren
4. Jannica - Mr Know It All
5. Tinúvel - Pyhä-Jysäys
6. Jannica - A.D. Sugar Honey
7. Ros. - Sohilaps
8. Jannica - Fallas Soldat
9. Tinúvel - Hirttivaaran Perttipaavali
10. Mintsu - Summerin Harmonic
11. Mintsu - Särkynyt Unelma
12. Jannica - A.D. Nicholas
13. Jannica - Little Pepper
14. Jannica - Hugo
15. Tinúvel - Hirttivaaran Kostotyö
16. Jannica - All Around AD
17. Jannica - Vendan Little Boy
18. yersinio - Sytje v.d. Duren
19. Jannica - A.D. Ocean Eleven

luokka 3. helppo B 20 osallistujaa
1. Mintsu - Pimu II
2. yersinio - Guess v.d. Duren
3. Mintsu - Unikukka
4. Jannica - A.D. Hot Spot
5. Jannica - A.D. Emma's Red Pepper
6. Jannica - A.D. Soffy's Don Amour
7. Jannica - P.P. Prite Moonlight
8. Jannica - A.D. Castle Calamity
9. yersinio - Sytje v.d. Duren
10. Jannica - A.D. Jepan Nalle Puh
11. Jannica - Marshmallow AD
12. Jannica - A.D. Honey B
13. Ros. - Sohilaps
14. Mintsu - Särkynyt Unelma
15. Bagteeri - I have touched a butterfly
16. Jannica - A.D. Sugar Babe
17. Mintsu - Sweet n' Rotten
18. Tinúvel - Hirttivaaran Poppitähti
19. Jannica - A.D. Emma's Olympian
20. Mintsu - Summerin Harmonic

luokka 4. KN Special 25 osallistujaa
1. Tinúvel - Hirttivaaran Valdemar
2. Tinúvel - Tulikello
3. Jannica - AAM Zamell Eclipse
4. yersinio - Bullet v.d. Oorlog
5. yersinio - Wilna DLK
6. yersinio - Duren Amelon
7. Jannica - A.D. Peek-A-Boo
8. Jannica - Wayfaring Vebea
9. Jannica - Maybeline
10. Tinúvel - DD Missile Kid
11. Jannica - A.D. Hansom Casanova
12. yersinio - Alycia v.d. Duren
13. Jannica - A.D. Jan Rascal
14. Tinúvel - M. Waltari
15. yersinio - Ditmer v.d. Duren
16. yersinio - Zabetta Rewa
17. Bagteeri - I have touched a butterfly
18. Jannica - A.D. With My Mind
19. Jannica - Picobello
20. yersinio - Cadillac v.d. Duren
21. Jannica - Dashantic AD
22. Jannica - Tella
23. yersinio - Cultis v.d. Duren
24. Tinúvel - DD Scarecrow
25. yersinio - Duren Sokol

luokka 5. helppo A 35 osallistujaa
1. Mintsu - Unikukka
2. Mintsu - Pimu II
3. yersinio - Duren Dulce
4. Jannica - P.P. Dazzle Star
5. Tinúvel - DD Durmuş Perişde
6. Mintsu - Sweet n' Rotten
7. Tinúvel - DD Sparrow
8. yersinio - Duren Uskana
9. Mintsu - Mountain Echo
10. yersinio - Vianka von Lion
11. Jannica - A.D. Abbey Mistress
12. yersinio - Oistjaar v.d. Duren
13. Tinúvel - DD Gerald
14. Tinúvel - Nymfadora II
15. yersinio - CHR Sha Aisha
16. Tinúvel - DD Supervillain
17. Jannica - A.D. Baltic Royal
18. yersinio - Dorien v.d. Duren
19. Tinúvel - Vampire Heart 5594
20. yersinio - Zabetta Rewa
21. Jannica - A.D. Drella's Divinity
22. Mintsu - Desmond ox
23. Jannica - Ruususen Natan Aukusti
24. Tinúvel - DD Nimue
25. Tinúvel - Afrikan 5594
26. yersinio - Bullet v.d. Oorlog
27. Jannica - Yasmin AD
28. Jannica - A.D. Mountain Man
29. Tinúvel - DD Daniil
30. Jannica - Terciopelo Sorpresa
31. yersinio - Chennye's Rheanne
32. Jannica - Little Joe AD
33. Tinúvel - Like the Never-Ending Sun P
34. Jannica - The Half Blood Prince AD
35. yersinio - Duren Vairea

luokka 6. vaativa B 23 osallistujaa
1. Jannica - Akomeus Zeus
2. yersinio - Janta v.d. Duren
3. Mintsu - Desmond ox
4. Tinúvel - Kukkiksen Katinkulta
5. yersinio - Pontiac v.d. Duren
6. Tinúvel - Suprant Moira
7. yersinio - Luxorius Silk
8. Jannica - A.D. Princess Fiona
9. yersinio - Duren Rody
10. Mintsu - Mountain Echo
11. yersinio - Cuicait v.d. Duren
12. Tinúvel - Kukkiksen Kivijätti
13. Tinúvel - Pleitesia Ion
14. Jannica - A.D. Drella's Dream
15. yersinio - Tjaard
16. Jannica - A.D. Ewa
17. yersinio - Prada van de Kjeld
18. Jannica - Cavina Nemo
19. Jannica - Nuttin Better
20. yersinio - Vulcanus v.d. Duren
21. yersinio - Renault v.d. Swan
22. Jannica - A.D. Ansa
23. yersinio - Wullet

luokka 7. vaativa A 15 osallistujaa
1. yersinio - Oldsfell' s Myneyn
2. yersinio - Oldfinion Bellamy
3. yersinio - Karinka of Djinn
4. yersinio - Oester
5. yersinio - Oldfinion Sinata
6. Jannica - Accordian
7. yersinio - Illusia' s Milo
8. Jannica - Drømmegutten
9. Tinúvel - Suprant Jazz
10. Tinúvel - Kukkiksen Kultainen Donitsi
11. yersinio - Wiepkje
12. yersinio - Thoria van Zeld
13. Jannica - The Great Spirit
14. yersinio - Duren Cupid
15. yersinio - Rebekah Z4

luokka 8. Intermediate I 16 osallistujaa
1. yersinio - Tevean Sina
2. wishmaster - Suprant Cissy
3. yersinio - VF Steela
4. yersinio - Dontare
5. yersinio - Oldfinion Dampen
6. yersinio - Rodney SIX
7. yersinio - Pemberleyn Solie
8. Tinúvel - GH's Custodio
9. Tinúvel - Universo 5594
10. Jannica - Zazico
11. yersinio - Duren Oliver
12. Jannica - Hopearinteen Tico ox
13. wishmaster - Deception Hexen
14. yersinio - Zierda fan Nytskart
15. yersinio - Sieze v.d. Djoehem
16. yersinio - Duren Yuna

luokka 9. Grand Prix 9 osallistujaa
1. yersinio - Cairaan
2. yersinio - Oldfinion Dampen
3. yersinio - Dontare
4. Jannica - Late
5. wishmaster - Suprant Cissy
6. yersinio - Oldfinion Caizaar
7. yersinio - Tevean Sina
8. yersinio - Kamilla
9. wishmaster - Deception Hexen