Tulokset ovat tulleet, onnittelut voittajille ja muille sijoittuneille!

Maiden- tai allowance-lähdön voittaja ei saa enää osallistua saman lajin kyseisen tason lähtöön.

Mukana myös Hiekkamyrskyn karsinta.

Osallistuminen tapahtuu ao. muodossa sähköpostilla osoitteeseen n.tuire@gmail.com otsikolla plj218.
lähtö (rivinvaihto) ikä rotulyhenne-skp Nimi - om. Omistaja
Lähtöotsikolla ei ole muuten mitään merkitystä, kunhan siitä selviää lähdön numero.

Lähtölista
1. maiden, 400 m, ryhmä 1
2. allowance, 500 m, ryhmä 1
3. G3, 600 m, ryhmä 1
4. G2, 600 m, ryhmä 1
5. G1, 900 m, ryhmä 1 | Hiekkamyrskyn karsinta

6. maiden, 500 m, ryhmä 2
7. allowance, 600 m, ryhmä 2
8. G3, 700 m, ryhmä 2
9. G2, 700 m, ryhmä 2

10. maiden, 600 m, ryhmä 3
11. allowance, 700 m, ryhmä 3
12. G3, 800 m, ryhmä 3
13. G2, 800 m, ryhmä 3

Tulokset
lähtö 1: maiden, (400 m, hiekka)
2 000 - 1 200 - 800 - 400 ve
1. 4v she-o Daftmoor's Pelmentic - om. Minni
2. 3v wa-o Chigeon Blen - om. Nintsu
3. 4v shet-t Mother War 5594 - om. Rautkymi
4. 3v wa-t Chigeon Carrie - om. Nintsu
5. 3v she-o Scary Phantom - om. Minni
6. 4v she-t NT Neshepper - om. Minni
7. 3v shet-o Dedrick's Gimmick - om. Rea
8. 4v she-t Are You Sure - om. Minni
9. 3v wa-t Chigeon Qiana - om. Nintsu

lähtö 2: allowance (500 m, hiekka)
4 000 - 2 400 - 1 600 - 800 ve
peruttu
4v she-t My Sweet Money - om. Minni
4v she-t Than Lurlene - om. Minni

lähtö 3: G3 (600 m, hiekka)
6 000 - 3 600 - 2 400 - 1 200 ve
1. 5v wa-o Chigeon Robin - om. Nintsu
2. 4v she-o Tuliketun Artturi - om. Minni
3. 4v she-o Serennon Pegi - om. Minni
4. 4v wa-o Chigeon Daniel - om. Nintsu
5. 4v she-t Anffin Falara - om. Minni

lähtö 4: G2 (600 m, hiekka)
8 000 - 4 800 - 3 200 - 1 600 ve
peruttu
4v she-t Josefine - om. Minni

lähtö 5: G1 (900 m, hiekka) | Hiekkamyrskyn karsinta
15 000 - 9 000 - 6 000 - 3 000 ve | ruusukkeet: 1. sija, 2. sija, 3. sija
kaksi ensimmäistä saa osallistujia finaaliin
1. 4v she-o Un Seen Christopher - om. Minni
2. 4v she-o Shout To Dark - om. Minni
3. 10v shet-t Black Parader 5594 - om. Rautkymi
4. 6v wa-t Anfarwol Deora - om. sandi / Anfarwol Acres


lähtö 6: maiden (500 m, hiekka)
2 000 - 1 200 - 800 - 400 ve
1. 5v wA-o Billy The Kid - om. Minni
2. 4v gr-t Natalma's Shelly - om. Minni
3. 3v wa-t Chigeon Abrey - om. Nintsu
4. 3v wa-t Chigeon Celia - om. Nintsu
5. 3v gr-t Nataöma's Hucul - om. Minni
6. 5v wb-o Moana's Samba Rythm - om. Nintsu
7. 4v gr-t Victorina Anf - om. Emma / Anfarwol Acres
8. 6v gr-t Olge II - om. Minni

lähtö 7: allowance (600 m, hiekka)
4 000 - 2 400 - 1 600 - 800 ve
1. 4v gr-p Alegre's Relendo - om. Minni
2. 4v wa-o Chigeon Galeb - om. Nintsu
3. 5v wb-o Anfarwol Mathews - om. sandi / Anfarwol Acres
4. 4v wa-o Oldsfell's Monday Madness - om. Nintsu
5. 4v wa-t Chigeon Jayne - om. Nintsu
6. 4v wbp-t Acaysie OC - om. Minni
7. 5v pnp-t Legendary Stina - om. Minni

lähtö 8: G3 (700 m, hiekka)
6 000 - 3 600 - 2 400 - 1 200 ve
1. 4v wb-t Oldsfell's Narnia - om. Nintsu
2. 6v wb-t Anfarwol Ellice - om. sandi / Anfarwol Acres
3. 6v wpb-o Holy Diver 5594 - om. Rautkymi
4. 4v wa-t Chigeon Lucina - om. Nintsu
5. 4v wa-o Chigeon Lord - om. Nintsu

lähtö 9: G2 (700 m, hiekka)
8 000 - 4 800 - 3 200 - 1 600 ve
1. 4v gr-o Mystisk Anf - om. Emma / Anfarwol Acres
2. 8v wb-t Anfarwol Mynydd - om. sandi / Anfarwol Acres
3. 4v gr-t Mandi - om. Minni


lähtö 10: maiden (600 m, hiekka)
2 000 - 1 200 - 800 - 400 ve
A-osio
1. 4v poa-o Here, Have Some Freedom - om. Rautkymi
2. 3v wb-t Gwenneth Sior – om. Juulia
3. 5v poa-t Girl From 'Murica - om. Rautkymi
4. 4v wb-t Ainsley – om. Juulia
5. 4v wb-o Ifan Eurig – om. Juulia
6. 10v rp-o Alegre's Hotrod - om. Melle
7. 6 nf-o Carusos Chinook - om. Pulmu N

B-osio
1. 3v wb-o Trefor Wynn – om. Juulia
2. 3v wb-o Chigeon Duke - om. Nintsu
3. 4v aust-t Jackfruit Inndia - om. Melle
4. 13v aust-o Don Aramis - om. Melle
5. 5v lew-t Swenja 5594 - om. Rautkymi
6. 3v lew-o Younas OC - om. Minni 

lähtö 11: allowance (700 m, hiekka)
4 000 - 2 400 - 1 600 - 800 ve
1. 4v conn-o Raghnall - om. Rautkymi
2. 3v wpb-t Wings of Love MPB - om. Nintsu
3. 4v rp-t VN Little Lady - om. Melle
4. 4v rp-t Nira Romantic Cheshire Cheese - om. Susiraja
5. 8v conn-o Eiko Trede - om. sandi / Anfarwol Acres
6. 6v rp-t Azula 5594 - om. Rautkymi

lähtö 12: G3 (800 m, hiekka)
6 000 - 3 600 - 2 400 - 1 200 ve
1. 4v gr-o Mabby - om. Minni
2. 4v wb-o Meredydd Wyn - om. jensi.
3. 10v wb-t Anfarwol Maery - om. sandi / Anfarwol Acres

lähtö 13: G2 (800 m, hiekka)
8 000 - 4 800 - 3 200 - 1 600 ve
1. 7v conn-t Maerynys Blodau - om. Emma / Anfarwol Acres
2. 6v wpb-o One More Kick Chig - om. Nintsu
3. 5v wpb-t Blue-eyed Misty MPB - om. Nintsu