Tervetuloa Laukkajaoksen alaiseen kilpailuun, jossa juostaan Presta Trophyn ja Presta Cupin Sprint-preplähdöt. tulokset

Osallistuminen tapahtuu ao. muodossa sähköpostilla osoitteeseen n.tuire@gmail.com otsikolla lj177.
lähtö (rivinvaihto) ikä rotulyhenne-skp Nimi - om. Omistaja
Lähtöotsikolla ei ole muuten mitään merkitystä, kunhan siitä selviää lähdön numero.

Ilmoitathan, jos hevosesi saa tarvittaessa siirtää toiseen lähtöön (lue lisää).
Muuten hevonen pysyy ilmoitetussa lähdössä, vaikka se jouduttaisiin perumaan.

Lähtölista
ryhmä 2
1. maiden, 1 600 m | 3-8-vuotiaat
2. allowance, 1 600 m | 3-8-vuotiaat
3. G3, 1 600 m | 3-8-vuotiaat
4. G2, 1 600 m | 3-8-vuotiaat
5. G1, 1 200 m | 3-8-vuotiaat | Desert Sprint
6. G1, 1 600 m | 3-8-vuotiaat | Oasis Sprint

ryhmä 4
7. maiden, 1 800 m | 3-8-vuotiaat
8. allowance, 1 800 m | 3-8-vuotiaat
9. G3, 1 800 m | 3-8-vuotiaat
10. G2, 1 800 m | 3-8-vuotiaat
11. G1, 1 800 m | 3-8-vuotiaat | Presta Sprint
12. G1, 1 800 m | 3-8-vuotiaat | Presta Turf Sprint

Tulokset päivitetty 01.04.2014 kello 12.29

lähtö 1: maiden (1 600 m, hiekka)
10 000 - 6 000 - 4 000 - 2 000 - 1 000 ve
1. 3v ox-o Yima Darar - om. Dea
2. 5v ox-t Masarrah al Shadiya ox - om. Shadiya Arabians
3. 5v ox-o Filizz - om. sandi / Síoraí Acres
4. 4v ox-t Wahida al Najya ox - om. Shadiya Arabians
5. 4v ox-o Razzaq al Shadiya ox - om. Shadiya Arabians
6. 3v ox-o Juksulan Masood ox - om. Nintsu
7. 3v ox-t Juksulan Vega ox - om. Nintsu
8. 3v berb-t Destrozar Rocha - om.Tricherie
9. 3v ox-t Isra Fi Al Badiya - om. Dea
10. 5v ox-o Zadib - om. sandi / Síoraí Acres
11. 3c ox-o Juksulan Vasili ox - om. Nintsu
12. 6v berb-t Malak Trick - om.Tricherie
13. 3v aa-t Wildest Dreams - om. Dea
14. 3v berb-t Rayure Triche - om.Tricherie

lähtö 2: allowance (1 600 m, hiekka)
20 000- 12 000 - 8 000 - 4 000 - 2 000 ve
1. 3v ox-t Juksulan Natasha ox - om. Nintsu
2. 3v berb-t Sobrecarga - om.Tricherie
3. 3v ox-t Nedyna ox - om. Kerppa
4. 5v ox-t Ekaterina ox - om. Nintsu
5. 3v ox-o Alibaba - om. sandi / Síoraí Acres
6. 3v berb-t Alabanza - om.Tricherie
7. 5v berb-t Sarkee Triche - om.Tricherie
8. 4v ox-t Zahida al Shadiya ox - om. Shadiya Arabians
9. 3v ox-o Juksulan Fahir ox - om. Nintsu
10. 6v ox-t Zakiyah al Najya ox - om. Shadiya Arabians

lähtö 3: G3 (1 600 m, hiekka)
65 000 - 39 000 - 26 000 - 13 000 - 6 500 ve
1. 3v ox-o Suhl al Shaman ox - om. Kerppa
2. 4v ox-t Chanika al Shadiya ox - om. Shadiya Arabians
3. 5v ox-t Anya Arkadjevna ox - om. Nintsu
4. 4v ox-t Shahzadeh al Shadiya ox - om. Shadiya Arabians
5. 3v ox-o Bilal al Shaman ox - om. Kerppa
6. 3v ox-t Juksulan Czarina ox - om. Nintsu
7. 5v berb-o Erfreut Nebel - om.Tricherie

lähtö 4: G2 (1 600 m, hiekka)
95 000 - 57 000 - 38 000 - 19 000 - 9 500 ve
1. 3v ox-o Faysal - om. Dea
2. 5v ox-t Sajara Ajaf - om. sandi / Síoraí Acres
3. 6v berb-o Bogdan Trick - om.Tricherie
4. 5v ox-o Ashraf al Shadiya ox - om. Shadiya Arabians
5. 3v ox-t Gilah - om. Dea
6. 3v ox-o Riana Roo - om. Dea
7. 5v ox-t Lidia Ivanovna ox - om. Nintsu
8. 5v ox-t Yarah al Shadiya ox - om. Shadiya Arabians
9. 6v berb-o Levon Trick - om.Tricherie
10. 5v berb-o Sholoka - om. Kerppa
11. 7v ox-t Isra Sabriyya Zaina - om. sandi / Síoraí Acres
12. 4v berb-t Carmin Triche - om.Tricherie

lähtö 5: G1 (1 200 m, hiekka) | Desert Sprint
280 000 - 168 000 - 112 000 - 56 000 - 28 000 ve
neljä ensimmäistä saa osallistua Presta Cupiin
1. 8v ox-o Mecca LIA - om. Micram Raceponies
2. 5v ox-o A Azhar - om. sandi / Síoraí Acres
3. 4v ox-t Papilio Weymeri - om. Dea
4. 4v aa-o Papilio Xuthus - om. Dea
5. 6v aa-o Riana Rawni - om. Dea
6. 5v ox-t Sirr Aqtam - om. sandi / Síoraí Acres

lähtö 6: G1 (1 600 m, nurmi) | Oasis Sprint
280 000 - 168 000 - 112 000 - 56 000 - 28 000 ve
neljä ensimmäistä saa osallistua Presta Cupiin
1. 6v ox-o Abd Al-Rayat - om. sandi / Síoraí Acres
2. 5v berb-t ROJJ Phatroui - om. Kerppa
3. 6v ox-t Sayyida Min Nur - om. sandi / Síoraí Acres
4. 3v ox-t Elkinna - om. Dea
5. 4v ox-o Emereza - om. Dea
6. 5v ox-o Vyacheslav ox - om. Nintsu
7. 3v aa-o Papilio Maackii - om. Dea
8. 5v ox-t Ghadah al Shadiya ox - om. Shadiya Arabians
9. 4v ox-o Elgwir Al-Faraj ox - om. Shadiya Arabians


lähtö 7: maiden (1 800 m, hiekka)
10 000 - 6 000 - 4 000 - 2 000 - 1 000 ve
1. 3v at-o Rasputin - om. sandi / Síoraí Acres
2. 4v at-t Bereza - om. sandi / Síoraí Acres
3. 3v tersk-t Ginziona - om. Kerppa
4. 3v tersk-t Olympa - om. Kerppa

lähtö 8: allowance (1 800 m, hiekka)
20 000- 12 000 - 8 000 - 4 000 - 2 000 ve
1. 3v tersk-t Shinayja - om. Kerppa
2. 4v tersk-t Labidja - om. Kerppa
3. 3v at-o Sochi - om. sandi / Síoraí Acres
4. 3v at-t Chernika - om. sandi / Síoraí Acres

lähtö 9: G3 (1 800 m, hiekka)
65 000 - 39 000 - 26 000 - 13 000 - 6 500 ve
1. 3v tersk-o Pallad - om. Kerppa
2. 3v at-t Vitamin - om. sandi / Síoraí Acres
3. 3v at-o Pribyl - om. sandi / Síoraí Acres
4. 3v tersk-o Dedermin - om. Kerppa

lähtö 10: G2 (1 800 m, hiekka)
95 000 - 57 000 - 38 000 - 19 000 - 9 500 ve
PERUTTU
4v at-t Laika - om. sandi / Síoraí Acres
4v at-o Morkov - om. sandi / Síoraí Acres

lähtö 11: G1 (1 800 m, hiekka) | Presta Sprint
280 000 - 168 000 - 112 000 - 56 000 - 28 000 ve
kaikki saa osallistua Presta Trophyyn
1. 5v at-o Presta Kostya - om. Presta Racing Center
2. 4v at-t Tayga - om. sandi / Síoraí Acres
3. 5v at-t Presta Nadya - om. Presta Racing Center

lähtö 12: G1 (1 800 m, nurmi) | Presta Turf Sprint
280 000 - 168 000 - 112 000 - 56 000 - 28 000 ve
kaikki saa osallistua Presta Trophyyn
1. 5v at-o Leonid - om. sandi / Síoraí Acres
2. 4v at-o Karlik - om. sandi / Síoraí Acres
3. 5v at-t Presta Aza - om. Presta Racing Center