Tervetuloa Laukkajaoksen alaiseen kilpailuun, jossa juostaan Presta Trophyn ja Presta Cupin Semi- ja Easy Stayer -preplähdöt (CAS XXVII). tulokset

Osallistuminen tapahtuu ao. muodossa sähköpostilla osoitteeseen prc@hotmail.fi otsikolla lj146.
lähtö (rivinvaihto) ikä rotulyhenne-skp Nimi - om. Omistaja
Lähtöotsikolla ei ole muuten mitään merkitystä, kunhan siitä selviää lähdön numero.

Ilmoitathan, jos hevosesi saa tarvittaessa siirtää toiseen lähtöön (lue lisää).
Muuten hevonen pysyy ilmoitetussa lähdössä, vaikka se jouduttaisiin perumaan.

Lähtölista
ryhmä 2
1. maiden, 2 200 m | 4-8-vuotiaat
2. allowance, 2 200 m | 4-8-vuotiaat
3. G3, 2 200 m | 4-8-vuotiaat
4. G2, 2 200 m | 4-8-vuotiaat
5. G1, 1 800 m | 3-8-vuotiaat | Desert Semistayer
6. G1, 2 200 m | 4-8-vuotiaat | Oasis Semistayer

ryhmä 4
7. maiden, 2 000 m | 3-8-vuotiaat
8. allowance, 2 000 m | 3-8-vuotiaat
9. G3, 2 000 m | 3-8-vuotiaat
10. G2, 2 000 m | 3-8-vuotiaat
11. G1, 2 300 m | 4-8-vuotiaat | Presta Easy Stayer
12. G1, 2 300 m | 4-8-vuotiaat | Presta Turf Easy Stayer

Tulokset arvottu 23.01.2013 kello 13.58.

Kiitos todella suuresta osallistujamäärästä kaikille kilpailijoille!

lähtö 1: maiden (2 200 m, hiekka)
10 000 - 6 000 - 4 000 - 2 000 - 1 000 ve
1. 4v berb-t Tenue Trick - om.Tricherie
2. 4v ox-t Melina Meza - om. Dea
3. 5v pox-t Chorbette - om. Southern E Arabs
4. 4v berb-o Secoya Trick - om.Tricherie
5. 5v ox-o Jihad Gharoon - om. Ionic
6. 4v aa-t Edwine Bellamy - om. Southern E Arabs
7. 5v berb-o Berko - om.Tricherie
8. 4v pox-o Asterix - om. Southern E Arabs
9. 5v ox-o Takiyah Serafim - om. Ionic

lähtö 2: allowance (2 200 m, hiekka)
20 000- 12 000 - 8 000 - 4 000 - 2 000 ve
1. 4v ox-o Yaron Negat - om. Ionic
2. 5v berb-t Fayruz - om.Tricherie
3. 4v pox-o Charly Layry - om. Southern E Arabs
4. 7v ox-o Ghazzal Al Abraq ox - om. Shadiya Arabians
5. 4v ox-o Jaya Yugend - om. Dea
6. 5v ox-o Waheed al Najya ox - om. Shadiya Arabians
7. 4v aa-o Camu Caramel - om. Southern E Arabs

lähtö 3: G3 (2 200 m, hiekka)
65 000 - 39 000 - 26 000 - 13 000 - 6 500 ve
1. 5v ox-o Fayaz Dhakwan al Shadiya ox - om. Shadiya Arabians
2. 6v berb-t Felicia Trick - om.Tricherie
3. 4v aa-o Xexter Xaxy - om. Southern E Arabs
4. 5v berb-t Bibigul - om.Tricherie
5. 6v berb-t Raspar - om.Tricherie
6. 4v pox-o Bob Bily - om. Southern E Arabs
7. 5v ox-o Jihad Abu-Bakr - om. Ionic
8. 6v ox-o Major Asmarr - om. Southern E Arabs
9. 5v ox-o Jaya Zhirayr - om. Dea
10. 8v ox-o Syanid Harith - om. Ionic
11. 4v ox-t Iftikhar al Najya ox - om. Shadiya Arabians

lähtö 4: G2 (2 200 m, hiekka)
95 000 - 57 000 - 38 000 - 19 000 - 9 500 ve
1. 8v ox-t Doryn Chirima - om. Ionic
2. 6v berb-t Esther Trick - om.Tricherie
3. 5v aa-t Mt Pleasant - om. Southern E Arabs
4. 6v berb-o Gasumi - om.Tricherie
5. 5v ox-t Elran Emily - om. Dea
6. 8v ox-o Thaz Maekar - om. Ionic
7. 5v berb-t Sombra Trick - om.Tricherie
8. 5v ox-o Xamir Najib ox - om. Ionic
9. 8v ox-t Malaika ox - om. Shadiya Arabians
10. 6v ox-o Ghabashir Ibn Afra ox - om. Shadiya Arabians
11. 8v ox-t Kianira ox - om. Shadiya Arabians
12. 4v ox-o Izaqar - om. Dea
13. 5v pox-t Tiny Barbie - om. Southern E Arabs
14. 4v aa-t Ballerina Bettine - om. Southern E Arabs

lähtö 5: G1 (1 800 m, hiekka) | Desert Semistayer
280 000 - 168 000 - 112 000 - 56 000 - 28 000 ve
neljä ensimmäistä saa osallistua Presta Cupiin
1. 6v berb-t Todesengel - om.Tricherie
2. 5v ox-t Elkedra KDR - om. Dea
3. 7v ox-o Shamash ox - om. Shadiya Arabians
4. 6v ox-o Fanya Abdul - om. Ionic
5. 6v berb-t Gadar Trick - om.Tricherie
6. 5v ox-t Sparta Asmira ox - om. Shadiya Arabians
7. 4v ox-o Farooq al Shadiya ox - om. Shadiya Arabians

lähtö 6: G1 (2 200 m, nurmi) | Oasis Semistayer
280 000 - 168 000 - 112 000 - 56 000 - 28 000 ve
neljä ensimmäistä saa osallistua Presta Cupiin
1. 6v ox-o Zafir Iksir al Shadiya ox - om. Shadiya Arabians
2. 6v berb-o Erobern - om.Tricherie
3. 6v ox-o Tahir Najid al Shadiya - om. Shadiya Arabians
4. 4v ox-t Ruya Edele - om. Southern E Arabs
5. 7v ox-o RW' Baruch - om. Ionic
6. 6v berb-o Asesino Trick - om.Tricherie
7. 5v ox-t Bint Bint Ashia - om. Southern E Arabs


lähtö 7: maiden (2 000 m, hiekka)
10 000 - 6 000 - 4 000 - 2 000 - 1 000 ve
1. 3v at-o Drakon - om. Speedholics
2. 3v at-t Serafima - om. Knoxdale Farm
3. 4v at-t Knjagínja - om. Southern E Arabs
4. 5v at-t Sharatova - om. Knoxdale Farm
5. 3v tersk-o Rýtsár - om. Southern E A Arabs
6. 4v at-o Bogín’a - om. Southern E Arabs

lähtö 8: allowance (2 000 m, hiekka)
20 000- 12 000 - 8 000 - 4 000 - 2 000 ve
1. 4v at-t Posle Dozhdya - om. Speedholics
2. 3v at-t Vse Vremya - om. Speedholics
3. 4v at-o Mnogogrannik - Southern E Arabs
4. 4v at-t Ranimyi - om. Southern E Arabs
5. 3v tersk-t Dobryj Malyj - om. Southern E Arabs

lähtö 9: G3 (2 000 m, hiekka)
65 000 - 39 000 - 26 000 - 13 000 - 6 500 ve
1. 3v at-t Krem VEC - om. Dust Racehorses Inc.
2. 3v tersk-o Velik - om. Southern E Arabs
3. 3v at-t Ghislaine BHE - om. Knoxdale Farm
4. 4v at-o Golova - om. Southern E Arabs
5. 5v at-t Yaromira - om. Speedholics
6. 3v at-t Fortuna Ics - om. Speedholics
7. 4v at-t Totsyi - om. Southern E Arabs
8. 4v at-o Tserber - om. Speedholics

lähtö 10: G2 (2 000 m, hiekka)
95 000 - 57 000 - 38 000 - 19 000 - 9 500 ve
1. 4v at-t Drashenka - om. Knoxdale Farm
2. 4v tersk-o Kapitál’nyi - om. Southern E Arabs
3. 4v tersk-o Vnimanie - om. Southern E Arabs
4. 6v at-t Yastreb - om. Speedholics
5. 4v at-t Kristina Cveta - om. Knoxdale Farm
6. 3v at-t Jasmin Ics - om. Speedholics
7. 4v at-o Konkurent - om. Speedholics
8. 5v at-o Skoryi EP - om. Southern E Arabs

lähtö 11: G1 (2 300 m, hiekka) | Presta Easy Stayer
280 000 - 168 000 - 112 000 - 56 000 - 28 000 ve
neljä ensimmäistä saa osallistua Presta Trophyyn
1. 5v tersk-o Muzestvo EP - om. Southern E Arabs
2. 5v at-t Zinaida - om. Speedholics
3. 6v at-o Calibra - om. Speedholics
4. 6v at-t Lyzaveta BHE - om. Knoxdale Farm
5. 4v at-o Prokhor - om. Speedholics
6. 5v at-t Privlje Katelvnyi EP - om. Southern E Arabs
7. 5v tersk-t Kovarstvo EP - om. Southern E Arabs

lähtö 12: G1 (2 300 m, nurmi) | Presta Turf Easy Stayer
280 000 - 168 000 - 112 000 - 56 000 - 28 000 ve
kaikki saa osallistua Presta Trophyyn
1. 5v at-o Presta Wolodya - om. Presta Racing Center
2. 5v at-o Upornyi EP - om. Southern E Arabs
3. 7v at-o Presta Bogdan - om. Presta Racing Center
4. 7v at-t Gin Snezhana - om. Presta Racing Center